Без дозволу “обчистять” рахунки: боржників за комуналку попередили про новий удар – 24 Новини

Без дозволу “обчистять” рахунки: боржників за комуналку попередили про новий удар

Експерти розповіли, як можна уникнути арешту рахунків.

Державні та приватні виконавці тепер зможуть накладати арешт на рахунки боржників за комунальні послуги.

Цим правом їх наділило Міністерство юстиції України наказом, а також банкам було дозволено автоматично списувати кошти з заарештованих рахунків. Експерти розповіли, як можна уникнути даних покарань, пише “Finance.ua”.

Щомісяця постачальник надає актуальну інформацію не тільки про суму до оплати за електроенергію, а й про повний борг. Як правило, інформування громадян відбувається шляхом направлення SMS-попередження або будь-яким іншим, якщо у постачальника є всі актуальні контакти клієнта.

У тому випадку, якщо боржник ніяк не реагує на подібне попередження і борг продовжує зростати, то ним може зайнятися вже суд, а потім і державний або приватний виконавець, який повинен буде внести дані боржника в систему автоматичного списання боргів. Примітно, що постачальник зі свого боку до цього ніяк не стосується.

Для того, щоб у вас не виникало подібних неприємностей, експерти рекомендують вчасно вносити оплату за електроенергію, а саме до 20 числа. Якщо раптом виявите якісь нестиковки в показаннях лічильника або ж він вийде з ладу, то зі своєю проблемою слід звертатися до оператора системи розподілу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях