“Двічі енергетичний струс”: Стефанчук відповів, чи повернеться Україна на літній час – 24 Новини

“Двічі енергетичний струс”: Стефанчук відповів, чи повернеться Україна на літній час

Спікер Ради не полишає своєї ідеї назавжди перевести Україну на зимовий час.

Верховна Рада 19 березня 2021 року не змогла ухвалити в другому читанні законопроект про скасування переходу України на літній час. Однак, спікер парламенту Руслан Стефанчук досі не відмовився від своєї ідеї. Він заявив, що це “є вкрай необхідним”.

Про це спікер Верховної Ради заявив в ході брифінгу 17 грудня.

Так, журналісти запитали Стефанчука, на якій він стадії підготовки ініційований ним і відправлений Радою на доопрацювання законопроект. Запитали також, чи буде Україна знову переходити на літній час, на що спікер парламенту відповів:

“Що стосується обліку часу, то це для мене якась така історія, коли всі розуміють, що це є вкрай необхідним. Європейський Союз висловився з приводу того, що немає жодних доказів, що це є економією, а навпаки – люди кожного року отримують двічі енергетичний струс.

2017 рік – Нобелівська премія за обґрунтування біологічних ритмів людини. Ну що ще потрібно зробити, щоб ми припинили битися головою об стіну?”.

Варто зазначити, що стаття 5 цього законопроекту передбачає, що сезонний перехід часу в Україну надалі не здійснюватиметься. Водночас, документ пропонує зафіксувати в Україні зимовий час (UTC +2 за міжнародною системою Coordinated Universal Time).

На всій території України без винятку пропонується встановити єдиний київський час.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях