Ілон Маск у свій день народження спровокував новий стрибок криптовалюти – 24 Новини

Ілон Маск у свій день народження спровокував новий стрибок криптовалюти

Ілон Маск 28 червня відзначає своє 50-річчя. За останній тиждень напередодні дня народження його статки зросли на $ 9,9 млрд – до $ 165,9 млрд. Однак, мільярдер, мабуть, вирішив ще трохи підзаробити, і на цей раз не на біткоїнах. Маск розбурхав ринок криптовалют, розповівши про свою нову собаку породи сіба-іну.

Неспроста Маск обрав собаці ім’я, ідентичне з назвою маловідомої криптовалюти. Після його заяви курс Shiba Inu виріс на 26%, але пізніше скорегувався. Крім того, через 9 хвилин після появи поста Маска в Twitter на децентралізованій кріптобіржі Uniswap був створений токен Floki, на честь клички пса. За годину його ціна виросла на 795%, до $ +0,000000001100.

Ілон Маск у свій день народження спровокував новий стрибок криптовалюти

В результаті зростання склало близько 3500%. Звинувачувати Ілона Маска в тому, що своїми заявами про криптовалюту він маніпулює людьми, однозначно не можна. Але реакція майнерів на його висловлювання поки одна – курс починає підскакувати, а потім знову падає. На фоні того, що деякі країни роблять біткоїн платіжним засобом нарівні з національними валютами, інвестори не скидають криптовалюту з рахунків. Минулого тижня курс підскочив до $40 тисяч, потім опустився до $35 тисяч, а на сьогоднішній день вартість біткоїна становить $35,2 тис.

Ілон Маск в день свого народження перебуває на третьому місці в світі у рейтингу мільярдерів, поступаючись засновникові Amazon Джеффу Безосу, чий капітал становить $196,2 млрд, а також президенту групи Louis Vuitton Moët Hennessy Бернару Арно з капіталом $193,8 млрд.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях