Ілон Маск зі своєю мамою в нічному ефірі обвалили вартість криптовалюти більш ніж на третину – 24 Новини

Ілон Маск зі своєю мамою в нічному ефірі обвалили вартість криптовалюти більш ніж на третину

Ілон Маск і його мама двома жартами в телеефірі обвалили вартість криптовалюти більш ніж на третину. Жертвою сімейства жартівників Масків став Dogecoin.

Мільярдер, учений та глава компаній SpaseX і Tesla Ілон Маск у прямому ефірі нічного шоу Saturday Night Live (SNL) пожартував про одну з криптовалют – Dogecoin. Трохи згодом, у цьому ж шоу з’явилася мама Ілона Маска – Мей Маск. Вона також чомусь вирішила пожартувати про Dogecoin. У підсумку, після їхнього гумору вартість цієї криптовалюти обвалилася на 35%.

Ілон Макс розповів в шоу, що Dogecoin з’явився як жарт, але потім набув масштабів, і тепер уже став в один ряд з іншими альткоїнами. При цьому Маск зауважив, що Dogecoin-ом можна торгувати за звичайні гроші.

Ілон Маск зі своєю мамою в нічному ефірі обвалили вартість криптовалюти більш ніж на третину

Тоді ведучий нічного шоу напівжартома спитав у Маска: “Так це шахрайство?” “Так, це шахрайство”, – з посмішкою відповів мільярдер, очевидно навіть не уявляючи, які наслідки може мати цей безневинний словесний пінг-понг.

Трохи пізніше підлила оливи у вогонь і мати Ілона, Мей Маск. Жінка поділилася з глядачами, що з нетерпінням чекає від свого сина подарунка до Дня матері.

“Сподіваюся, це не Dogecoin?” – поцікавилася вона у свого сина, аби підтримати веселий тон бесіди.

“Так, це він”, – у тон їй відповів син-мільярдер.

Цього вистачило, щоб за кілька годин після цього ефіру Dogecoin упав в ціні на 35%: з 0,73 долара до 0,46.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях