Курс долара в Україні продовжує коливатися: на що розраховувати тим, хто зберігає гроші в американській валюті – 24 Новини

Курс долара в Україні продовжує коливатися: на що розраховувати тим, хто зберігає гроші в американській валюті

Курс долара в Україні залишається непередбачуваним. Він то підвищується, то падає, то знову починає рости. Попередні два тижні долар падав, і лише перед вихідними став трохи набирати вагу. До кінця поточного року він має вирости більш ніж на гривню.

Громадяни, які вклали в долар свої заощадження, непокояться, і не знають, чого їм чекати від своїх “заначок”: чи виростуть вони в ціні або, навпаки, втратять купівельну спроможність.

Адже попередні два тижні курс долара майже стабільно падав. Так, за минулий тиждень, з 10 по 17 вересня, курс долара в обмінниках столиці знизився на 2,53 копійки в продажу і на 1,29 в покупці. Зараз його продають за 26,81 гривні, а купують за 26,61.Курс євро також знизився. Причому падіння євровалюти набагато відчутніше, ніж долара. Так, середній курс покупки євро став нижчим на 15,93 копійки і зараз становить 31,21 гривні. А курс продажу впав на 17,08 копійки і нині дорівнює 31,56.

У підсумку, курси готівкової іноземної валюти за тиждень змінилися так:

Курс долара в Україні продовжує коливатися: на що розраховувати тим, хто зберігає гроші в американській валюті
Курс долара в Україні продовжує коливатися: на що розраховувати тим, хто зберігає гроші в американській валюті

Перед вихідними тенденція змінилася, і долар знову почав зміцнюватися.

На понеділок, 20 вересня, Нацбанк України встановив такі курси валют:

  • 100 доларів США – 2670,28 гривень (+0,0356 грн);
  • 100 євро – 3146,26 гривень (+0,0926 грн).

Чи вдалося “американцеві” переламати тенденцію на свою користь, і чи буде в подальшому курс долара зростати, поки сказати важко.

Однак за підсумками нинішнього року курс долара має скласти 28 гривень. А в бюджет наступного року закладено курс долара по 28,6 гривні. Очевидно, він усе ж буде дорожчати, і вже дуже скоро.

Отже, українцям, які довірили свої заощадження американській або європейській валюті, немає підстав турбуватися. Падіння курсу долара незабаром зупиниться (якщо не зупинилося вже), і він почне набирати вартість.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях