Курс долара злетить до семирічного максимуму – прогноз – 24 Новини

Курс долара злетить до семирічного максимуму – прогноз

За словами експерта, ризики для гривні зберігаються й очікувати на швидке зміцнення гривні поки не доводиться.

Зараз на валютному ринку настала пауза, після якої відновиться відкат в зону 28,6-28,9 грн/дол.

Такий прогноз, як йдеться в матеріалі, озвучив керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин.

Довідка: максимальний курс долара торік був зафіксований 23 січня. Тоді долар досяг позначки 28,25. До позначки 30грн /дол американська валюта наближалася сім років тому. 26 лютого 2015 року долар досяг позначки 30,01.

Скриншот Мінфін

За словами Шевчишина, ризики для гривні зберігаються й очікувати на швидке зміцнення гривні поки не доводиться через не залежні від України зовнішні фактори.

Шевчишин прогнозує, що при збереженні девальваційних настроїв покупці будуть використовувати стабілізацію курсу і його відкат для покупки, що буде тиснути на котирування. У найближчій перспективі, в очікуванні рішення НБУ за обліковою ставкою, гривня може торгуватися в діапазоні 28,3-28,4 грн/дол. “Зараз настала пауза, після якої відновиться відкат в зону 28,6-28,9 грн/дол. і далі в залежності від новин, що надходять”, – прогнозує експерт.

“Світ стежить за новинами й ходом переговорів з РФ. Але, навіть, якщо нерезиденти не будуть проявляти великої активності, ринок залишається в заручниках зростаючого імпорту, товарно-продуктового, а також енергетичного. Стан запасів газу зберігається вкрай низьким і недостатнім для безпечного проходження опалювального сезону. Енергетики ще не проявляли свою активність, але, враховуючи, що необхідно закупити 2 млрд кубів газу, мова йде про викуп НАК “Нафтогаз” і газотрейдерами 1,8 млрд доларів для закупівлі газу. Для ринку це істотний обсяг”, – говорить аналітик.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях