Курсу долара падати далі нікуди: наступного тижня він зростатиме – 24 Новини

Курсу долара падати далі нікуди: наступного тижня він зростатиме

Курс долара скотився вниз майже до психологічної позначки: він ледве балансує над планкою в 26 гривень. Падати далі йому нікуди: з наступного тижня він зростатиме. Однак бурхливого зростання чекати не варто.

Такий прогноз розвитку подій на валютному ринку України дав старший аналітик компанії Альпарі Вадим Йосуб.

Протягом минулого тижня офіційний курс долара в Україні знизився на 9 копійок: з 26,19 до 26,1. До подолання позначки 26 гривень та подальшого падіння “американцю” залишилося 10 копійок – це зовсім мало. Цю відстань він може здолати і за один день. Проте експерти припускають, що Нацбанк України не дасть долару впасти під позначку 26 гривень і всіляко стримуватиме його сповзання.

Курсу долара падати далі нікуди: наступного тижня він зростатиме

Незважаючи на те, що офіційний курс долара знизився на 9 копійок, ринкова ціна попиту/пропозиції зросла на 0,4%: з 26,10/26,12 до 26,21/26,23 гривень. Середній курс продажу долара зріс на 1 копійку: з 26,07/26,27 до 26,08/26,27 гривень.Черговий виток зміцнення гривні пов’язаний з тим, що наразі на міжбанку пропозиція валюти переважає попит. Це пов’язано з млявою активністю імпортерів, а також тим, що минулого тижня компанія Укренерго активно збувала на ринку долари, отримані від продажу єврооблігацій.

Найближчим часом на фінансовому ринку не видно потужного чинника, який міг би кардинально зламати ситуацію і змусити долар рухатися вгору. Водночас, падати йому також далі нікуди, кажуть аналітики. Тому вони прогнозують незначне зростання курсу долара. Можливо, до цього доведеться “докласти руку” НБУ, який викуповуватиме на ринку надлишки доларової маси.

“На найближчий тиждень очікуємо незначне зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 26,3 гривень, а готівковий долар у банках може торгуватися близько 26,1/26,3 гривень” , – припускає Вадим Йосуб.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях