На Закарпатті посадовці організували схему з привласнення земель – 24 Новини

На Закарпатті посадовці організували схему з привласнення земель

У Закарпатській області викрили групу посадовців, які користуючись своїми службовими повноваженнями, незаконно розпоряджалися землями державного значення. Вони завдали державі збитків на майже мільйон гривень.

Про це повідомили у прес-службі Національної поліції.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що посадовець міськрайонного управлінні Держкомзему організував злочинну схему з незаконного відчуження земель колективного сільськогосподарського підприємства, що на Тячівщині.

До справи він залучив своїх колег – двох жінок, які протягом усього часу були головними виконавцями злочину.

Шляхом внесення неправдивих відомостей до проєктів відведення ділянок у приватну власність та затвердження їх підписами та печатками, зловмисники заподіяли державі матеріальні збитки у сумі майже 1 мільйон гривень.

Наразі слідчі поліції повідомили учасникам злочинної групи про підозру у складанні службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також у зловживанні владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки.

Крім цього, підозру у службовій недбалості повідомлено і колишньому голові районної державної адміністрації, котрий видавши офіційні розпорядження на підставі підроблених документів, незаконно передав у власність землі колективного сільськогосподарського підприємства.

Наразі вирішується питання про обрання фігурантам справи запобіжного заходу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях