Нафтогаз розповів українцям, як можна вдвічі знизити плату за газ – 24 Новини

Нафтогаз розповів українцям, як можна вдвічі знизити плату за газ

Компанія Нафтогаз дала пораду своїм споживачам, як можна реально знизити плату за газ вдвічі. Адже сьогодні чимало українців, які користуються послугами Нафтогазу, щомісяця переплачують за газ. Причому в жовтні ця переплата буде вже подвійна. А тим часом, є реальний спосіб здешевити цю статтю витрат удвічі.

Водночас, більшість клієнтів Нафтогазу за газ не переплачують. А ось ті, хто потрапив до нього, як до постачальника останньої надії, за жовтень будуть змушені заплатити вдвічі більшу ціну. Про це Нафтогаз написав у своєму Facebook, навівши приклад із клієнтами Полтавагаз збуту, які опинились у постачальника останньої надії ще у вересні.

З 1 вересня компанія Полтавагаз збут припинила обслуговувати побутових клієнтів, і вони всі автоматично потрапили до Нафтогазу. Таким чином, 180 тисяч абонентів зараз змушені отримувати газ за ціною ПОН (постачальника останньої надії). А вона на жовтень вже піднялася до 16,56 гривні за кубометр. При цьому в усіх постійних клієнтів Нафтогазу тариф на газ дорівнює 7,96 гривні.

Нафтогаз розповів українцям, як можна вдвічі знизити плату за газ

“Подавши заявку та уклавши договір з ДК “Нафтогаз України”, полтавці зможуть економити 52% на платіжках. Адже компанія пропонує ціну 7,96 грн / куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану “Фіксований”. Тобто економія буде дорівнює 8,60 грн на одному кубі , – радить Нафтогаз полтавчанам, а також іншим своїм споживачам, які опинилися в подібній ситуації.

Крім того, Нафтогаз розповідає, як можна подати заявку, щоб стати “законним” клієнтом компанії і отримувати газ по 7,96, а не за ціною, яка більш ніж удвічі її перевищує.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях