Облгази нарахували українцям додаткові обсяги газу в платіжках і змушують заплатити борги – 24 Новини

Облгази нарахували українцям додаткові обсяги газу в платіжках і змушують заплатити борги

Після підвищення тарифів на газ в травні українці все частіше почали звертатися зі скаргами до місцевих облгазів, які стали нараховувати додаткові обсяги споживання блакитного палива і неіснуючі борги. Багато операторів занижували своїм клієнтам обсяги споживання за місяці, коли діяла ціна на рівні 6,99 грн за кубометр, а коли газ подорожчав, почали робити перерахунки з вимогою оплатити газ за новою ціною.

В інформаційно-консультаційному центрі “Газправда” радять споживачам в таких випадках звертатися до операторів і надавати зафіксовані показники лічильника, а також вимагати відкоригувати дані і передати їх постачальнику. Якщо клієнт отримує відмову, то він може поскаржитися на дії облгазів в НКРЕКУ.

Облгази нарахували українцям додаткові обсяги газу в платіжках і змушують заплатити борги

У багатоквартирних будинках почастішали випадки, коли облгази відключали газ, вимагаючи пред’явити додатковий договір. Це також абсолютно незаконно, і потрібно писати скарги в НКРЕКУ. Крім того, споживачі газу в травні були стурбовані питаннями зміни постачальника, нових правил нарахування субсидій, тарифів за розподіл газу, перевірки лічильників, переплати, боргів.

На ці та інші питання громадянам допомагають відповісти оператори консультаційного центру. Звернутися до них можна прямо в режимі онлайн через сайт gazpravda.com.ua.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях