Ощадбанку не виявилося в списку банків, яким українці найбільше довіряють – 24 Новини

Ощадбанку не виявилося в списку банків, яким українці найбільше довіряють

Приватбанк очолив список українських банків, яким українці довіряють свої гроші. При цьому Ощадбанк до цього списку із 70 банків взагалі не увійшов. Стала також відома причина, через яку Ощадбанк не потрапив до цього рейтингу взагалі.

Прес-служба Нацбанку України опублікувала рейтинг банків за обсягом депозитів, які їм довіряють клієнти, а також за кількістю вкладників. У списку – 70 банків, в яких зберігається 49,2 мільйона вкладів українських громадян на загальну суму 627,6 мільярда гривень або майже 24 мільярди доларів.

Першу позицію у цьому списку посів державний ПриватБанк , якому довірили свої заощадження 23,52 млн. вкладників. Вони тримають у ПриватБанку 248,8 млрд. гривень або 9,5 млрд. доларів.Інші чотири банки з першої п’ятірки – приватні. Місця серед них розподілилися так:

Ощадбанку не виявилося в списку банків, яким українці найбільше довіряють: там є ПриватБанк
  • Альфа-банк – 46,7 млрд гривень, кількість вкладників – 2 млн 462 тисяч;
  • Райффайзен Банк – 44,0 млрд гривень, кількість вкладників – 2 млн 654 тисяч;
  • Укрсиббанк -32,4 млрд. гривень, кількість вкладників – 2 млн. 328 тисяч;
  • ПУМБ – 31,0 млрд гривень, кількість вкладників – 2 млн 495 тисяч.

Цікаво, що в цьому списку взагалі не виявилось Ощадбанку . Проте, як повідомили у ФГВФО (Фонді гарантування вкладів фізичних осіб), дані щодо Ощадбанку не увійшли до цього списку не тому, що в нього немає вкладників, а через те, що він не є учасником ФГВФО.

Водночас, як стало відомо, у клієнтів ПриватБанку ночами пропадають з карток тисячі гривень. Банк поки нічого не може протиставити новій схемі шахраїв.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях