Підприємці та звичайні громадяни почали забирати свої гроші з українських банків – 24 Новини

Підприємці та звичайні громадяни почали забирати свої гроші з українських банків

Всього за місяць загальна сума вкладів в українських банках зменшилася на мільярди гривень. Про це повідомили у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Фінансова статистика в Україні показала, що на момент 1 червня 2021 року загальна сума вкладів в банках-учасниках ФГВФО склала 616,7 мільярдів гривень. Це менше показників 1 травня 2021 року приблизно на 4,95 мільярда гривень. Вкладники почали активно забирати своїх гроші з банків.

В цілому, в банках учасниках ФГВФО загальна сума вкладів українських громадян в національній валюті складають 372,1 мільярдів гривень, в іноземній валюті – 244,6 мільярдів гривень.

Підприємці та звичайні громадяни почали забирати свої гроші з українських банків

Відзначається, що вклади 98,0% вкладників в банках-учасниках Фонду не перевищують 200 тисяч гривень і повністю підпадають під гарантії Фонду. Загальна сума вкладів становить 236,2 мільярдів гривень. Частка фізичних осіб-підприємців (ФОП) серед вкладників банків, які входять в програму ФГВФО, становить 3,3 відсотка. Сума вкладів ФОП на 1 червня 2021 знизилася до 52,6 мільярдів гривень.

При цьому, в ФГВФО нагадали, що всі вклади фізичних осіб-підприємців підпадають під гарантії Фонду з 1 січня 2017 року. Відзначимо, що станом на 1 червня 2021 в реєстрі учасників ФГВФО налічувалося 72 банки.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях