Що стало причиною різкого падіння валюти – 24 Новини

Що стало причиною різкого падіння валюти

Курс долара в четвер, 8 квітня, впав на 6 копійок – до 27,89 грн/долар, в той час як євро продовжує стрімко дорожчати. Причиною стало скорочення портфеля ОВДП нерезидентів. За даними НБУ, з початку тижня загальний обсяг портфеля ОВДП нерезидентів зменшився на 882 млн грн.

Така тенденція викликана швидше за все негативними новинами щодо загострення військової ситуації на кордоні з РФ. Отриману від продажу цінних паперів гривню вони конвертують у валюту, фіксуючи прибуток.

Курс долара в Україні знизився: що стало причиною різкого падіння валюти

За прогнозами банкірів, покупка валюти нерезидентами продовжаться і в найближчі дні, що дає підстави прогнозувати плавне зростання котирувань. Не виключено, що до кінця тижня долар знову почне дорожчати і досягне 28,05 грн / долар. В Україні курс долара з 7 до 8 квітня збільшився з 27,83 до 27,89 грн/долар.

За прогнозами МВФ, середньорічний курс долара в Україні в 2021 році складе 27,98 грн/долар. У зв’язку з локдауном, попит на іноземну валюту в Україні впав, так як впала купівельна спроможність населення. Серйозних коливань валюти за останній час не спостерігається. Валютний ринок помітно зміцнився на початку березня, та й як показує досвід попередніх локдаунов, карантин, скоріше, допомагав гривні в такі періоди. Попит на валюту падає у зв’язку з частковим скороченням імпорту.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях