Шмигаль обіцяє українцям знизити податки заради відрахувань в накопичувальну пенсію – 24 Новини

Шмигаль обіцяє українцям знизити податки заради відрахувань в накопичувальну пенсію

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд планує знизити українцям податки заради того, щоб з них могли без шкоди брати відрахування на накопичувальні рахунки. Уряд вважає, що накопичувальна пенсія стане для українців запорукою спокійної і забезпеченої старості.

Кабмін серйозно стурбувався впровадженням обов’язкової накопичувальної пенсії для громадян України. З цією метою в уряді навіть створили робочу групу з питань впровадження обов’язкових накопичувальних рахунків, повідомив прем’єр-міністр.

Шмигаль обіцяє українцям знизити податки заради відрахувань в накопичувальну пенсію

Він також заявляє, що податки, недоплачені в бюджет, йтимуть на особисті накопичувальні рахунки громадян і вже звідти будуть інвестуватись у перспективні проекти. Таким чином гроші будуть примножуватися. Не будуть платити ніяких додаткових відрахувань до накопичувальних фондів за своїх працівників і бізнесмени, в яких вони працюють, пообіцяв прем’єр.

“Після виходу на пенсію людина отримає свої кошти, і це буде хороший додатковий дохід до державної солідарної пенсії”, – переконує Денис Шмигаль.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях