Стали відомі зарплати головних борців з корупцією в Україні – 24 Новини

Стали відомі зарплати головних борців з корупцією в Україні

Стали відомі зарплати головних українських антикорупціонерів. Зокрема, журналісти одного з українських ЗМІ з’ясували, які зарплати отримали за травень топові чиновники НАБУ (Національного антикорупційного бюро України), НАЗК (Національного агентства з питань запобігання корупції) і САП (Спеціалізованої антикорупційної прокуратури).

Як з’ясувалося, найвища зарплата була в травні у керівника НАБУ Артема Ситника. Директор цього відомства отримав у травні 282 011 гривень. У цю суму увійшли посадовий оклад і надбавки, а також понад 100 тисяч інших виплат – відпускних, індексації, виплат на відрядження та компенсації за невикористану відпустку.

Не змогли подолати психологічний бар’єр у 200 тисяч, але впритул наблизилися до нього зарплати двох заступників Ситника – Анатолія Новака і Тетяни Варварської. Зокрема, Новаку за працю у травні дісталося 194 264 гривні. А роботу Варварської оцінили у 192 429 гривень. Менше за  всіх у керівництві НАБУ дісталося першому заступнику директора Гізо Углава. Його працю батьківщина оцінила у 126 912 гривень.

У НАЗК також найвища зарплата дісталася в травні очільнику цього відомства Олександру Новикову. Він заробив 200 143 гривні. У цю суму, крім окладу і надбавок, увійшли 22,6 тисячі відпускних, а також премія, яку йому дали за квітень у розмірі 50% від окладу.

Стали відомі зарплати головних борців з корупцією в Україні

Його заступникам, Роману Сухоставцю, Олександру Стародубцеву та Івану Преснякову дісталося менше, але в усіх зарплати вище ста тисяч. У Сухоставця – 145 830, у Стародубцева – 116 985 у Преснякова – 103 658 гривень. Всі заступники Новікова отримали в травні премії за квітень у розмірі 20% від посадового окладу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях