Стосується всіх квітневих виплат: у Пенсійному фонді звернулися до населення – 24 Новини

Стосується всіх квітневих виплат: у Пенсійному фонді звернулися до населення

Гроші поки ще є…

Пенсійний фонд України переказав кошти, призначені для фінансування квітневих виплат.

На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook, пресслужба ПФУ стверджує, що отримання пенсія проходитиме за звичним графіком.

Зокрема, на виплату пенсій соціальне відомство направило ще 2,5 мільярда гривень, а всього у квітні було виділено 34 мільярди гривень. Також в Пенсійному фонді України повідомляють, що виплачувати пенсій громадянам похилого віку будуть у звичайні дати та згідно з встановленим порядком.

Нагадаємо, що не так давно в ПФУ заявляли про нестачу коштів, що досяг суми розміром в 7,5 мільярда гривень, які були недоотримані за всіма основними показниками. Проте фінансування пенсій Квітня як і раніше триває. Згідно зі статистикою Пенсійного фонду, з січня по березень було витрачено 124,1 мільярда гривень, але отримано не більше 116,6 мільярда гривень. До того ж дохідна частина ПФУ в березні склала тільки 401 мільярд гривень, а на витрати пішло вже 431 мільярд гривень.

Передбачалося, що в березні 2021 року надійдуть суми від єдиного соціального внеску(ЄСВ) у розмірі 24 мільярдів гривень, але, на жаль, було отримано тільки близько 23,3 мільярда гривень. Всього ж за перший квартал цього року планували поповнити бюджет Пенсійного фонду України на 69,5 мільярда гривень, але фактичні надходження не перевищили 66,2 мільярда гривень.

Дефіцит бюджету ПФУ. Фото: pfu.gov.ua

Таким чином, дефіцит коштів покриють дотаціями з державного бюджету. Але варто уточнити, що відсутність відрахувань ЄСВ вплине не тільки на бюджет ПФУ, а й на майбутні пенсії самих платників.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях