У monobank обіцяють півмільйона за інформацію про шахраїв: у чому суть схеми – 24 Новини

У monobank обіцяють півмільйона за інформацію про шахраїв: у чому суть схеми

Клієнти банку вже постраждали від шахрайських дій.

Співзасновник monobank Олег Гороховський пообіцяв заплатити 500 тисяч гривень тому, хто надасть інформацію про причетних до нової шахрайської схеми.

Про це він написав на сторінці у Facebook.

За його даними, від дій шахраїв вже постраждали клієнти банку.

“Вся стрічка Facebook у рекламі цього лохотрона. Усі особисті завалені повідомленнями від клієнтів з питаннями, чи маємо ми до цього відношення. На сьогодні від діяльності цих аферистів постраждало вже 9 клієнтів. Сума збитку 53 338 грн. Ми звернулися до правоохоронних органів і самі активно займаємося цими обормотами. Також оголошую винагороду 500 000 гривень за інформацію, яка призведе до упіймання й затримання злочинців”, – написав він.

“Крім того, у мене є до вас велике прохання. Якщо бачите подібні повідомлення в стрічці, не полінуйтеся, будь ласка, оформити скаргу на цю публікацію в Facebook – це зовсім нескладно, зате може допомогти зберегти нерви довірливим співгромадянам”, – додав Гороховський.

скріншот

Раніше співзасновник monobank розповідав про появу низки компаній зі співзвучними назвами й попереджав, що вони не мають ніякого відношення до банку. Йдеться про:

  • monopizza;
  • monoтаксі;
  • морозиво Mono;
  • ресторан у Таїланді під назвою Mono.

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях