Україна може залишитися без борошна власного виробництва: названа причина – 24 Новини

Україна може залишитися без борошна власного виробництва: названа причина

В Україні спостерігається безконтрольний експорт зерна за кордон, а керівництво держави тільки заохочує дії виробників. Політик Олег Ляшко попереджає, що незабаром країна залишиться без борошна власного виробництва і буде змушена імпортувати цей стратегічно важливий продукт.

Темпи виробництва борошна в Україні різко впали після того, як в 2020 році уряд знизив податки на експорт зернових за кордон з 20 до 14 відсотків. У підсумку, вивезення зернових збільшилося, зате темпи виробництва борошна різко впали.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі одного з українських телеканалів озвучив дані Асоціації борошномелів України, які в лютому поточного року виробили всього 60 тонн борошна. Це менше, ніж за всю історію спостереження.

«Країна, яка експортує десятки мільйонів тонн зерна, може залишитися без власної борошна. Вивезли 64 мільйони тонн зерна, за кордоном переробили, дали роботу іноземним борошномелам, а в Україні привезли імпортне борошно», – розповів Олег Ляшко про ситуацію в борошномельный промисловості країни.

Україна може залишитися без борошна власного виробництва: названа причина

Політик вважає, що таким чином уряд сприяє примхам земельних олігархів, перетворює Україну в постачальника дешевої сировини за кордон, але при цьому знищує виробництво в селах.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях