Українців закликають перевести гривневі заощадження в долар: названі головні причини – 24 Новини

Українців закликають перевести гривневі заощадження в долар: названі головні причини

Курс долар в Україні впав в період літніх відпусток. Українцям розповіли, коли настає дуже вдалий час для вигідного перекладу гривневих заощаджень в іноземну валюту.

Долар США в Україні впав на міжбанку до 27,17-27,18 гривень. За прогнозами фінансових аналітиків, до кінця робочого тижня, до 2 липня 2021 року курс американської валюти по відношенню до гривні збереже стабільність. До вихідних готівковий долар в касах українських банків коштуватиме 27,2-27,6 гривень, євро – 32,6-32,98 гривень. Курс більш ніж вигідний в порівнянні з показниками минулих місяців, проте поки українцям не рекомендують міняти гривні на долари і євро.

Старший аналітик Empori group Артем Беркович і старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб розповіли, що купувати іноземну валюту про запас потрібно в середині літа, тоді курс буде максимально вигідним для перекладу заощаджень.

Українців закликають перевести гривневі заощадження в долар: названі головні причини

В середині літа в Україні традиційно падає попит на іноземну валюту в обмінниках. До того ж, НБУ також показав готовність до збільшення валютної пропозиції на фінансовому ринку країни, що теж посприяє зниженню курсу долара США по відношенню до гривні.

“Валютні накопичення поки конвертувати в гривню не варто (взимку курс може бути більш вигідним), а тотально накопичувати долари або євро ще рано, тому що за результатами дій НБУ на міжбанку ми бачимо готовність позбуватися від євро і доларів. В середині літа, потенційно, купити євро і долари можна буде за більш вигідним курсом”, – уточнив експерт Empori group Артем Беркович.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях