В Україні банки підняли відсотки по депозитах: подробиці – 24 Новини

В Україні банки підняли відсотки по депозитах: подробиці

Депозити в Україні стали дорожчими, а отже, зберігати гроші в банках стало вигідніше. Так, за підсумками квітня у вітчизняній банківській системі зафіксовано зростання відсотків по депозитах.

Зокрема, прибутковість короткострокових депозитів строком менше місяця зросла на 0,06 п.п. (процентних пункти) і склала 5,12% річних. Для депозитів, термін зберігання яких становить від 6 місяців до одного року, відсотки підвищилися на 0,04 п.п. – до 7,34% річних. Трохи менше, та все ж зросла прибутковість депозитів, термін яких перевищує рік. За ними відсотки стали вищими на 0.02 п.п. – до 7,23% річних.

За безстроковим депозитами ставка не змінилася і становить 3,88% річних.

В Україні банки підняли відсотки по депозитах: подробиці

Правда, за двома видами депозитів ставки трохи знизилися. Йдеться про вкладення терміном від 1 і від 3 місяців. У них прибутковість впала на 0,01 п.п. і на 0.02 п.п. відповідно. Таким чином, депозити строком від 1 місяця тепер мають прибутковість 5,46%, депозити строком від 3 місяців – 6,9%. Що стосується доларових депозитів, то відсотки за ними не високі. Однак і тут прибутковість для вкладів строком від 6 місяців стала вище на 0,08 п.п. і досягла 1% річних. А ось прибутковість по внесках, які перевищують рік, не змінилася. Вона залишилася на колишньому рівні – 1,24% річних.

Крім того, трохи виросли процентні ставки по депозитах в євро. Тепер їхня середня прибутковість дорівнює 0,65% річних.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях