В Україні і Великій Британії плата за комуналку досягла однакових значень – 24 Новини

В Україні і Великій Британії плата за комуналку досягла однакових значень

Громадяни України і Великої Британії витрачають приблизно однакову суму грошей на оплату комунальних послуг. Місячна плата за комуналку у мешканців Туманного Альбіону в перерахунку на наші гроші становить у середньому 3 тисячі гривень. Приблизно стільки ж платять у середньому за комуналку й українці.

Про це розповіла в ефірі одного з телеканалів народна депутатка Тетяна Вострикова.

За словами народної обраниці, в Україні за минулий рік тарифи на комуналку зросли майже на чверть. При цьому величина субсидій стала меншою, а кількість субсидіантів скоротилася на 400 тисяч.Не дивно, що багатьом українцям вже реально немає чим платити за комунальні послуги. Так, за листопад минулого року нашим громадянам нарахували 23,2 млрд. гривень комунальних платежів, а сплачено було лише 16,2 млрд. Особливо жорстко вдарили по споживачах тарифи на тепло та газ. За тепло у листопаді сплатили лише одну третину від нарахованого, а за газ – менше двох третин.

В Україні і Великій Британії плата за комуналку досягла однакових значень

При цьому в листопаді середня зарплата в Україні становила 14,3 тисяч гривень. У той же час, у Британії середня місячна зарплата в 2021 році дорівнювала 2480 фунтів стерлінгів. У гривнях це буде (за курсом НБУ): 2480 х 38,08 = 94438,4 гривні. Таким чином, за середньої зарплати у 14,3 тисячі гривень та 94,4 тисячі гривень (у 6,6 раза більшої) українці та британці платять однакову комуналку.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях