В Україні паперові 100-гривневі купюри продають за десятки тисяч гривень – 24 Новини

В Україні паперові 100-гривневі купюри продають за десятки тисяч гривень

Не всі українці знають, що деякі грошові знаки можуть коштувати величезних грошей. Паперові купюри номіналом 100 гривень з незвичайним поєднанням цифр в номері продають по 50 тисяч грн.

Перегляньте свої фінансові запаси на предмет незвичайних номерів. Наприклад, українець виявив у себе в гаманці 100-гривневу купюру з номерним знаком ВЛ 7777777. Номер дійсно дуже рідкісний, тому за свою паперову банкноту власник хоче отримати 50 тисяч гривень.

“Купюра 100 грн з супер номером ВЛ 7777777 можна перевірити в будь-якому банку”, – свідчить оголошення на OLX.

Варто відзначити, що нумізмати не дуже вірять в те, що українцеві вдасться отримати за свою купюру з незвичайним номером таку величезну суму грошей. Експерти стверджують, що на сьогоднішній день банкноти з подібними номерами стоять не більше 200 гривень, і тільки в тому випадку, якщо є ще деякі особливості.

В Україні паперові 100-гривневі купюри продають за десятки тисяч гривень

На думку творця одного з найпопулярніших в Україні сайтів для нумізматів Віталія Ткача, 100-гривневі купюри не є рідкісними, тому незалежно від року випуску не будуть коштує дорого. Цінителі можуть купити таку купюру, але тільки в тому випадку, якщо вона ідеально збереглася.

“Так, якщо вона анциркулейтед, тобто в ідеальному стані, не була в обігу, усі куточки рівні, немає потертостей, її можна продати. Точну ціну можна визначити на аукціоні, але це може бути, наприклад, 200 грн. Хоча, звичайно, можуть бути і варіації, але ніяк не 50 тис. грн”, – стверджує Віталій Ткач.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях