В Україні подорожчає чай через припинення поставок з Індії – 24 Новини

В Україні подорожчає чай через припинення поставок з Індії

На сьогоднішній день в Індії склалася надзвичайна ситуація із захворюваністю на коронавірус. Через це кількість працівників на чайних плантаціях різко знизилася, що призведе в подальшому до зменшення виробництва чаю та його поставок в інші країни, в тому числі і в Україну.

На сьогоднішній день масові зараження коронавірусом зафіксовані на 90 плантаціях в Індії. Ще 800 інших плантацій намагаються врятувати, ввівши карантин. Власники виробництв б’ють на сполох і повідомляють, що якщо держава не візьме під контроль спалах хвороби, на чайних полях просто не залишиться здорових співробітників і працювати буде нікому.

Індія – світовий лідер з вирощування чаю найвищої якості. Негативним фактором, який і так вплине на врожай в цьому році, стала посушлива погода, яка зараз панує в країні. Місцеві жителі з нетерпінням чекають дощів. За словами голови Індійської чайної асоціації Вівека Гоєнка, виробництво на деяких плантаціях в Ассамі знизиться на 20%.

В Україні подорожчає чай через припинення поставок з Індії

З урахуванням поточної ситуації, обсяг виробництва чаю в Індії за рік впаде на 10%, а експорт – на 18%. Це означає, що інші великі експортери Шрі-Ланка, Кенія, В’єтнам і Китай зможуть підняти свої позиції на світовому ринку і збільшити частку експорту.

Популярні зараз

Собівартість чорного індійського чаю з осені, ймовірно, зросте. Головне, щоб до цього часу Індія і зовсім не припинила збір сировини, адже це загрожує ринку дефіцитом багатьох сортів і зростанням цін на продукт.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях