В Україні прогнозують рекордні врожаї гречки: як зміняться ціни на крупу восени 2021 року – 24 Новини

В Україні прогнозують рекордні врожаї гречки: як зміняться ціни на крупу восени 2021 року

Українцям розповіли, як зміняться ціни на гречку до кінця 2021 року. Аграрії завершують жнива, за результатами якої вже видно, що обсяги врожаїв в порівнянні з минулим роком значно збільшилися.

Гречка – одна з найпопулярніших в Україні круп, може подешевшати найближчим часом, оскільки фермери звітують про рекордні врожаї гречки в поточному сезоні. Валовий збір очікується на рівні 114 тисяч тонн, що приблизно на 16 відсотків більше за минулорічні показники.

Як відзначають в асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” (УКАБ), в 2021 році українським аграріям вдасться побити трирічний рекорд за обсягами врожаю гречки. Це дозволить повністю покрити попит на крупу на внутрішньому ринку. В УКАБ прогнозують стабілізацію цін на гречку на українському ринку.У Міжнародній асоціації гречки не поділяють оптимізм поглядів УКАБ, за прогнозами їхніх експертів, до кінця 2021 року гречка подорожчає на третину.

В Україні прогнозують рекордні врожаї гречки: як зміняться ціни на крупу восени 2021 року

Рекордні врожаї не гарантують українським споживачам зниження вартості гречки, оскільки внутрішній ринок України багато в чому залежить від ситуації на світовому ринку.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях