В Україні прискорили процес оформлення субсидій: чекати місяці більше не доведеться – 24 Новини

В Україні прискорили процес оформлення субсидій: чекати місяці більше не доведеться

З 1 травня в Україні змінилися правила оформлення субсидій, і тепер цей процес стане втричі швидше. Зокрема, якщо раніше документи розглядали спеціальні комісії по декілька місяців, то тепер цим займуться органи соціального захисту населення. У них буде 10 днів, щоб прийняти рішення щодо нарахування виплат.

За новими правилами, при перевищенні соціальної норми житла (майже 45% справ) органи соцзахисту враховуватимуть наявність у складі домогосподарства непрацездатних і непрацюючих осіб – дітей, пенсіонерів, осіб з інвалідністю – виходячи із інформації про склад домогосподарства. Також органи соцзахисту будуть призначати субсидії для домогосподарств у випадках, коли член родини зареєстрований, але не проживає за місцем реєстрації. Для цього необхідно надати певні докази – довідку з місця проживання або роботи за новою адресою.

Крім того, органи соцзахисту зможуть призначати субсидії у випадках розділених рахунків, коли за однією адресою проживає два домогосподарства.

З 2021 року автоматичний перерахунок субсидій був скасований, і всім одержувачам виплат необхідно заново заповнювати документи і самостійно подавати їх до органів соцзахисту. Заповнені бланки можна відправити поштою на адресу органу соціального захисту населення, або відправити через електронний сервіс, який розміщений на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики. Для переоформлення житлової субсидії на наступний період потрібно заповнити форму заяви і декларацію.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях