В Україні різко подорожчає популярна крупа – 24 Новини

В Україні різко подорожчає популярна крупа

В Україні різко подорожчає популярна крупа. Ця крупа могла би міцно облаштуватися серед лідерів нестабільності. В останні роки ціна на неї то злітає до небес, то знову опускається до прийнятного рівня. Йдеться про найпопулярнішу крупу – гречку.

Гречка і так неабияк подорожчала порівняно до 2020 року. Так, у порівнянні з вереснем минулого року її ціна в роздрібній торгівлі виросла більш ніж на 40%.

В Україні різко подорожчає популярна крупа

Однак і це не межа, вважає глава Спілки українського селянства Іван Томич. Він стверджує, що до кінця поточного року вартість цієї популярної крупи ще істотно зросте.

“В Україні продовжать дорожчати крупи, в тому числі і гречка. Зокрема, гречка у порівнянні з вереснем минулого року зросла в ціні на 40 – 45%. У цьому році гречка продовжить рости в ціні. До кінця 2021 року вона подорожчає на 10 -15 %”, – прогнозує аграрій.

Він також пояснив, чому в цьому році так сильно подорожчав цукор. За словами Томича, в минулому році Україна безпрецедентно скоротила у себе обсяги виробництва цукру. Цукрові заводи, що залишилися в країні, виробили сумарно трохи більше мільйона тонн цукру. При цьому українці споживають на рік близько півтора мільйона тонн цукру. Тому нам не вистачило його навіть для внутрішнього споживання, і цукор довелося імпортувати.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях