В Україні різко подорожчали овочі на базарах – 24 Новини

В Україні різко подорожчали овочі на базарах

Овочі на українських ринках з початком травня стрімко подорожчали. Імпортна молода картопля коштує дешевше, ніж вітчизняна, капуста подорожчала вдвічі, а разом з нею і огірки. Аграрії розповіли, чому ціни на імпортні продукти падають, а овочі українских виробників не по кишеням українцям.

На сьогоднішній день українська молода картопля коштує 80-85 грн/кг. Імпортну везуть з Єгипту або Ізраїлю, і коштує вона 60 грн/кг. За словам аграріїв, через несприятливі погодні умови українці отримають врожай молодої картоплі значно пізніше. Тому низьких цін потрібно з місяць почекати.

Білокачанна капуста минулого врожаю за тиждень подорожчала фактично в 2 рази. Минулорічний врожай вже закінчується, через що оптовики змушені були підняти закупівельні ціни. На сьогоднішній день кілограм капусти коштує 4-8 грн.

В Україні різко подорожчали овочі на базарах: рекордсменами стали картопля, капуста і огірки

Тепличні огірки, якими завалені прилавки магазинів та базарів, в середньому коштують 50 гривень за кг.  Україна збільшила імпорт помідорів і огірків у два рази за останні п’ять років, але ціни на овоч не падають.

Оптовики підняли ціни і на ріпчасту цибулю. Ще в кінці попереднього тижня ціни на цибулю в Україні рідко перевищували 4,50 грн/кг, зараз дешевше 5 грн/кг цибулі годі й шукати.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях