В Україні стало менше яєць – 24 Новини

В Україні стало менше яєць

В Україні цьогоріч скоротилось виробництво яєць. Протягом дев’яти місяців 2021 року їх отримано майже на чверть менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Такі дані оприлюднила Державна служба статистики України.

“У 2021 році показник виробництва яєць у підприємствах склав — 5179,6 млн штук, що на 24% менше від торішнього показника в 6813 млн штук”, – відзначають у Держстаті.

Державна служба статистики також відзначає, що лідером з виробництва яєць була й залишається Київська область. На долю Київщини припадає 1973,9 млн штук яєць, що були отримані за 9 місяців поточного року. На другій позиції після Київщини, але з великим відривом, йде Хмельницька область, в якій кури знесли із січня по вересень 388,4 млн штук яєць.

В Україні стало менше яєць

Крім того, у Держстаті відзначають, що, попри загальну негативну тенденцію, в окремих регіонах виробництво яєць не лише не скоротилось, а й навіть вийшло на вищий рівень. Зокрема, із додатними показниками порівняно до минулого року йдуть Волинь (+19%), Житомирщина (+2,8%), Львівщина (+23%), а також Рівненщина і Сумщина (по +5%).

Ця статистика дається по агропідприємствах, які займаються товарним виробництвом яєць. Що стосується приватного сектора, то там також виробництво яєць скоротилося, але не так відчутно як у промисловому секторі, а лише загалом на 3%.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях