В Україні введуть нові тарифи на електроенергію вже через тиждень – 24 Новини

В Україні введуть нові тарифи на електроенергію вже через тиждень

В Україні вже наступного тижня буде вирішено питання з тарифами для населення на електроенергію, які хочуть зробити диференційованими для різних верств суспільства. Оновлена постанова про спеціальні зобов’язання на ринку електроенергії вирішить долю українців з 1 липня.

Глава Міністерства енергетики України Герман Галущенко зазначив, що стабільність дозволить побутовим споживачам планувати і вживати заходів з енергозбереження. За словами глави Міненерго, новий механізм формування тарифів на електроенергію буде представлений наступного тижня.

“Ми хочемо побачити стабільність тих тарифів на електроенергію і зробити диференційований підхід, який дасть можливість забезпечити соціально вразливу прошарок населення”, – повідомив міністр.

В Україні введуть нові тарифи на електроенергію вже через тиждень

Таким чином, окремо буде виділена категорія населення, яка споживає в місяць не більше 100 кіловат-годин електроенергії. Таким споживачам держава поверне пільговий тариф. Разом з тим, Галущенко не назвав ні розмір пільгового тарифу на електроенергію, ні розмірів очікуваних повних тарифів для тих українців, які споживають понад 100 кіловат-годин електроенергії на місяць.

Раніше в Міненерго розглядали різні варіанти підвищення тарифу на електроенергію. Зокрема, в одному варіанті пропонувалося встановити пільговий тариф для споживання до 300 кВт-година, в іншому – до 500 кВт-год. Є й інші передбачувані сценарії зміни тарифу на електроенергію. Нібито цей тариф тепер буде різним для різних регіонів. Зокрема, найдешевшим він буде для Києва, найдорожчим – для Івано-Франківська і Луганська.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях