В уряді заявили про гостру нестачу грошей на субсидії: потрібно ще 12 мільярдів – 24 Новини

В уряді заявили про гостру нестачу грошей на субсидії: потрібно ще 12 мільярдів

В уряду скінчилися гроші на субсидії. Тому Мінсоцполітики має намір звернутися до депутатів із проханням збільшити бюджетні асигнування для виплати допомоги на оплату комуналки. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За словами Шмигаля, в бюджеті на нинішній рік було закладено 36 мільярдів гривень для виплат субсидій громадянам. При цьому понад 35 мільярдів з цієї суми вже використано. Таким чином, гроші, призначені для виплати допомоги, вже закінчуються. А до нового року, коли буде новий бюджет, ще цілих чотири місяці. Причому, два з половиною з них припадає на опалювальний сезон, коли розмір субсидій неминуче підвищується.

Зараз грошей на допомогу в бюджеті вистачає якраз до старту опалювального сезону. Згідно з розрахунками Мінсоцполітики, до кінця року на субсидії для оплати комуналки знадобиться ще близько 12 мільярдів гривень. Кабмін має намір просити ці гроші у парламенту.

В уряді заявили про гостру нестачу грошей на субсидії: потрібно ще 12 мільярдів

“Ми, як і домовлялися, будемо звертатися до народних депутатів і просити підтримати зміни до бюджету”, – заявив Денис Шмигаль.

При цьому розмір субсидій в Україні стане менше через скорочення соціальних нормативів споживання енергоресурсів. З жовтня їх скоротять у півтора рази. А вірніше – повернуть до колишнього, докарантінного, рівня. Навесні минулого року їх підвищили у зв’язку зі жорстким локдауном. За рахунок цього багатьом громадянам було збільшено розмір субсидій.

Однак цьогоріч уряд вирішив скасувати торішнє підвищення соціальних нормативів у зв’язку з тим, що епідеміологічна ситуація в країні покращилася, і громадяни повернулися на свої робочі місця.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях