Зеленський націоналізує скандальну трубу, яка пов’язана з РФ – 24 Новини

Зеленський націоналізує скандальну трубу, яка пов’язана з РФ

Труба” буде наша?

Україна повертає у державну власність частину нафтопроводу “Самара – Західний напрямок”

Про те, що одна з дільниць “Самара – Західний напрямок”, буде націоналізована, згідно з указами Президента України Володимира Зеленського, повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Таке логічне рішення було прийнято спільно з Радою національної безпеки та оборони України, після того, як стало відомо, що власниками цього нафтопроводу є особи, що безпосередньо входять в оточення Віктора Медведчука, який вже потрапив під державні санкції. А націоналізована буде та частина, яка проходить територією нашої країни.

Варто зазначити, що указом №66/2021, що передбачає вжиття заходів щодо захисту майнових інтересів держави, буде перевірено не тільки дотримання законодавчих норм при відчуженні трубопроводу “Самара – Західний напрямок”, а й ділянок аналогічної структури нафтопроводу “Грозний – Армавір – Трудова”. Дія указу глави держави набирає чинності з 20 лютого 2021 року.

Нагадаємо, що наша держава, через ці трубопроводи, отримує ДП як з Республіки Білорусь, так і з Російської Федерації. Також ці нафтопроводи використовується для доставляння палива в країни Європейського Союзу. А основними власниками цих “труб” є підприємці з Білорусі та Німеччини, Микола Воробей і Анатолій Шефер відповідно. Анатолія Шефера небезпідставно пов’язують з ділками, що входять в “свиту” Віктора Медведчука, який відкрито підтримує досить тісні контакти з президентом РФ Володимиром Путіним.

Виктор Медведчук
Виктор Медведчук

Щодо Медведчука, Президентом України також був підписаний указ №64/2021, що вводить державні санкції, крім самого “кума” Путіна, що передбачає обмеження в 3 роки для ще 3 громадян нашої країни, 5 громадян Росії та 19 підконтрольним цим особам юридичних суб’єктів. Санкціями передбачається повне блокування будь-яких активів, зупинка виконання фінансових і економічних зобов’язань або торгових операцій, і вилучення(з анулюванням) державних ліцензій, у тому числі на розробку природних копалин на території України. І це далеко не весь список.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях