Афганістан – не притулок для терористів: ЄС не буде поспішати з визнанням “Талібану” – 24 Новини

Афганістан – не притулок для терористів: ЄС не буде поспішати з визнанням “Талібану”

Гуннар Віганд зазначив, що незрозуміло, чи зможуть таліби ефективно управляти країною.

Європейський Союз зазначив, що співпраця з “Талібаном” потрібна, однак визнавати талібів новими правителями Афганістану в ЄС поки що не поспішають.

Про це повідомляє Reuters.

“Серед держав-членів Євросоюзу і в контексті “Групи семи” немає жодних сумнівів у тому, що нам потрібно взаємодіяти з “Талібаном”, нам потрібно спілкуватися з ним і впливати на нього, використовуючи важелі, які у нас є. Але ми не будемо поспішати визнавати цю нову формацію або встановлювати офіційні відносини”, – наголосив керуючий директор Європейської комісії з питань Азії і Тихого океану Гуннар Віганд.

Зазначається, що офіційні відносини між Європейським Союзом і “Талібаном” можуть зав’язатися лише в тому випадку, якщо таліби почнуть дотримуватися конкретних умов, включаючи повагу прав людини і безперешкодний доступ для тих, хто надає допомогу.

Лише коли бойовики “Талібану” забезпечать вільний прохід афганцям, які хочуть полишити країну, відмовляться від помсти тим, хто пов’язаний з іноземними державами або колишнім урядом і попередять перетворення Афганістану на притулок для терористів – лише у цьому випадку Євросоюз визнає талібів.

Крім того, Гуннар Віганд зазначив, що незрозуміло, чи зможуть таліби ефективно управляти, але для Євросоюзу ключовою умовою офіційних відносин буде створення всеосяжного і репрезентативного перехідного уряду.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях