Американське ЗМІ передруковують заяву Медведчука про незаконну заборону телеканалів – 24 Новини

Американське ЗМІ передруковують заяву Медведчука про незаконну заборону телеканалів

Президент України Володимир Зеленський заборонив мовлення трьох українських телеканалів. За словами глави держави, указ був підписаний з метою припинення кремлівської пропаганди.

Про це 3 лютого повідомив американський тижневик Barron’s, що випускається Dow Jones & Company.

“Кремль засудив заборону, а посольство США в Києві високо оцінило цей крок, який, вважають у посольстві, допоможе “протидіяти зловмисному впливу Росії”. Заборона набула чинності рано вранці в середу після того, як Зеленський видав указ про введення санкцій проти народного депутата України Тараса Козака і восьми його компаній, включаючи три телеканали”, – інформує своїх читачів сайт.

У постанові, сказано далі в матеріалі, прийнятому пізно ввечері у вівторок (2 лютого – Ред.), не згадується причина заборони, але Зеленський пізніше написав у Twitter: “Санкції – це важке рішення. Україна рішуче підтримує #FreedomOfSpeech. Не пропаганду, що фінансується країною-агресором””

Barron’s уточнює, що заборонені телеканали виступили проти політичних репресій щодо неугодних ЗМІ.

“Ситуація в країні не покращиться, якщо Зеленський закриє “небажані” канали, йдеться в їх спільній заяві. Медведчук заявив журналістам, що заборона незаконна. Він сказав, що “згідно з українським законодавством, санкції не можуть застосовуватися до українських громадян і компаній”, – повідомляє інформаційний ресурс, додаючи, що “колишній комік Зеленський” прийшов до влади в 2019 році з обіцянками припинити війну на Сході України, проте його нездатність швидко виконати це зобов’язання призвела до різкого падіння рейтингів його і його правлячої партії.

Також цю новину передрукували азіатські ЗМІ: Indopremier (Індонезія) і Macaubusiness (Китай).

Раніше голова політради партії “Опозиційна платформа – за життя” Віктор Медведчук заявив, що введення Президентом України Володимиром Зеленським санкцій проти телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK є абсолютно незаконним. 

“Зеленський мріє зачистити інформаційне поле, як йому радить його оточення, щоб інформаційне спілкування Президента з українським народом проходило на інтелектуальному рівні дитячого садка, під ялинкою, коли Президент мовить, а вдячна аудиторія слухає йому? Бажає звести спілкування до “прикольних відосиків”? Такого не буде! Так не вийде! Людям потрібні відповіді на питання, що їх хвилюють – про тарифи, вакцину, мир на Донбасі, заробітну плату, пенсії та багато іншого”, – сказав політик.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях