Американський есмінець USS Donald Cook провів навчання в Чорному морі – 24 Новини

Американський есмінець USS Donald Cook провів навчання в Чорному морі

Участь у тренуванні також взяли військові літаки Італії та Німеччини

Військово-морські сили США і повітряне командування НАТО провели першу спільну тренувальну місію в Чорному морі в 2021 році. Про це повідомляє прес-служба Шостого флоту США.

“Інтегровані морські операції демонструють нашу здатність безперешкодно комбінувати можливості для забезпечення багаторівневого захисту у всіх областях ведення війни”,-поділився віце-адмірал Джин Блек, командувач шостим флотом США. 

Участь у тренуванні взяв американський ракетний есмінець USS Donald Cook, а також військові літаки Італії та Німеччини. Як зазначається, учасники відпрацювали навчальні сценарії встановлення повітряної та морської переваги над противником, яка повинна забезпечити свободу судноплавства у всіх міжнародних водах.

“ВМС (США, – ред.) регулярно працюють в Чорному морі з нашими союзниками і партнерами по НАТО, зокрема Болгарією, Грузією, Румунією, Туреччиною і Україною. В інтересах усього світу підтримувати стабільність і процвітання Чорноморського регіону, стримуючи агресивних гравців, які прагнуть до дестабілізації заради власної вигоди”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, американський ракетний есмінець Donald Cook DDG75 увійшов у Чорне море увечері 23 січня. Це перший візит корабля НАТО в регіон цього року.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях