Amnesty International позбавила Навального статусу в’язня сумління – 24 Новини

Amnesty International позбавила Навального статусу в’язня сумління

Рішення пояснили використанням мови ненависті з боку опозиціонера.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International скасувала своє рішення про визнання російського опозиціонера Олексія Навального в’язнем сумління. Про це повідомляє “Медиазона”.

Зазначається, що рішення прийняли через те, що політик використовув дискримінаційні висловлювання. Представник організації Олександр Артем’єв заявив, що Amnesty не вживатиме словосполучення “в’язень сумління” стосовно Навального, тому що юристи дослідили висловлювання політика в середині 2000-х років й визначили, що вони “досягають рівня hate speech”.

Водночас позбавлення статусу не вплине на заклик Amnesty International негайно звільнити Навального, оскільки він “переслідується виключно з політичних мотивів”. Також буде продовжено збір підписів під петицією з вимогою звільнення політика.

При цьому представник організації додав, що в правозахисників склалося враження, що запити про перевірки висловлювань Навального були частиною кампанії по його дискредитації за кордоном”.

За словами анонімного спірозмовника журналістів в Amnesty, за цією кампанією можуть стояти представники телеканалу Russia Today у різних країнах. Зокрема, автори щонайменше двох звернень посилалися на тред колумністки Каті Казбек, яка співпрацює з RT і звинувачувала Навального в націоналізмі та расизмі перед іноземною аудиторією.

Нагадаємо, в січні Amnesty International визнала російського опозиціонера Олексія Навального в’язнем сумління після його затримання в аеропорту “Шереметьєво”. Тоді в організації закликали розслідувати заяви Навального про його отруєння.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях