Банда бойовиків викрала три сотні школярок – 24 Новини

Банда бойовиків викрала три сотні школярок

Бойовики зламали шкільні ворота і поцілили в охоронця, потім вони увійшли до гуртожитку.

З держави Нігерія прийшли дуже тривожні новини. Банда невідомих бойовиків викрала понад 300 дівчаток шкільного віку. Повідомляється, що дітей поцупили з інтернату на північному заході країни. Місцеві поліцейські припускають, що школярок відвезли до лісу. Це сталося в Джангебі, штат Замфара.

Про це стало відомо завдяки повідомленням журналістів британського інформаційного агентства BBC.

За інформацією журналістів, озброєні банди в Нігерії часто захоплюють учнів з метою отримання викупу. Президент Мухаммаду Бухарі засудив викрадення, назвавши його “нелюдським і абсолютно неприйнятним”.

Викрадення дітей в Нігерії, фото: Sanusi Jangebe

“Влада не піддадеться шантажу з боку бандитів, які нападають на невинних школярів заради величезних викупів, – заявив він. – Наша головна мета – зберегти заручників живими і неушкодженими”.

За словами президента, влада може застосувати проти бандитів “величезні сили”, але є побоювання, що школярок можуть використовувати в якості “живих щитів”. Минулого тижня в сусідньому Нігері бойовики викрали щонайменше 42 осіб, у тому числі 27 учнів. Їх досі не звільнено. Інші свідки кажуть, що бойовики прийшли пішки, їх було більше ста.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях