Байден наказав роздати американцям 25 мільйонів масок – 24 Новини

Байден наказав роздати американцям 25 мільйонів масок

Також будуть розгорнуті 60 тисяч пунктів роздачі їжі для найбільш уразливих верств населення.

Президент США Джо Байден видав розпорядження розподілити 25 мільйонів захисних масок та створити десятки тисяч пунктів харчування по всій країні для подолання наслідків пандемії, яка вже призвела у країні до пів мільйона жертв. Офіційне повідомлення розміщене на сайті Білого дому.

“У контексті Національної стратегії боротьби з COVID-19 президент Байден оголосив про нові кроки, щоби зробити захисні маски більш доступними для громад, які постраждали від пандемії”, – зазначається в повідомленні.

Зокрема, понад 25 мільйонів масок доправлять у понад 1,3 тисячі громадських центрів охорони здоров’я по всій країні. Крім того, з огляду на економічні наслідки пандемії будуть розгорнуті 60 тисяч пунктів роздачі їжі для найбільш уразливих верств населення.

Планується, що ці кроки будуть реалізовані впродовж наступних тижнів Міністерством охорони здоров’я у взаємодії з Міністерством оборони США.

Раніше повідомлялося, що у понеділок, 22 лютого, кількість смертей від коронавірусу COVID-19 у Сполучених Штатах перевищила позначку 500 тисяч – найбільший показник смертності у світі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях