Байден заявив про завершення участі США у війні в Афганістані – 24 Новини

Байден заявив про завершення участі США у війні в Афганістані

Виведення американський військ триватиме з 1 травня по 11 вересня

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден заявив про завершення майже 20-річної участі США в тривалій війні в Афганістані та наказав до 11 вересня здійснити повне виведення американський військ із цієї країни. З відповідною заявою він виступив під час включення з Білого дому, яке транслювалося на сторінці американського лідера у Twitter.

“Я вже четвертий президент Сполучених Штатів, який керує присутністю американських військ в Афганістані. Два республіканці, два демократи. Я не перекладу цю відповідальність на п’ятого. Зараз настав час закінчити найдовшу війну, у якій бере участь Америка. Час американським військам повернутися додому”, – наголосив Байден.

Також він зазначив, що виведення сил США з Афганістану розпочнеться 1 травня 2021 року, а остаточний вивід відбудеться до 11 вересня – з нагоди 20-ї річниці терактів 2001 року, які стали причиною участі Сполучених Штатів в цій війні.

“Ми не поспішатимемо з виходом. Ми зробимо все відповідально, свідомо й безпечно, і ми робитимемо це в повній координації з нашими союзниками та партнерами, які зараз мають в Афганістані більше сил, ніж ми”, – сказав американський очільник.

Як відомо, адміністрація вже колишнього президента США Дональда Трампа встановила 1 травня нинішнього року кінцевим терміном для перебування американських військ в Афганістані, уклавши угоду з талібами.

Нагадаємо, раніше представник Державного департаменту США Нед Прайс заявив, що адміністрація президента Джо Байдена має намір до кінця його каденції домогтися завершення війни в Афганістані.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях