Боррель запевнив, що підтримував Україну на переговорах у Москві – 24 Новини

Боррель запевнив, що підтримував Україну на переговорах у Москві

Дипломат заявив про це Денису Шмигалю, а також голові МЗС РФ Лаврову

Глава дипломатії Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель запевнив, що на переговорах у Москві заявив голові МЗС РФ Сергію Лаврову про підтримку України Євросоюзом. Про це він сказав на пресконференції в Брюсселі за підсумками засідання Ради асоціації Україна-ЄС, передає “Європейська правда”.

“Я запевнив прем’єр-міністра (Дениса Шмигаля, – ред.) у непохитній підтримці Євросоюзом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів. Це повідомлення я також передав під час моєї зустрічі минулого тижня міністру закордонних справ Росії Лаврову – включно з потребою повного виконання мінських домовленостей.

Ви добре знаєте, що ЄС не визнає незаконну анексію Криму та Севастополя. Ми продовжуємо повністю підтримувати дипломатичні зусилля на відновлення територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України”, – заявив Боррель.

Нагадаємо, більш ніж 80 депутатів Європейського парламенту підписали листа з пропозицією відправити у відставку високого представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля, оскільки вважають його візит у Росію провалом європейської дипломатії. На їх думку, Боррель повинен був закінчити свою поїздку, як тільки дізнався про висилку дипломатів.

Своєю чергою, Жозеп Боррель заявив, що не вважає хибним рішенням здійснити візит до Москви, тому що це було нагодою віч-на-віч обговорити з Росією питання, які викликають найбільшу стурбованість.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях