Британія і Німеччина збираються ревакцинувати громадян від COVID-19 – 24 Новини

Британія і Німеччина збираються ревакцинувати громадян від COVID-19

Близько 32 мільйонів людей матимуть право на участь в кампанії ревакцинації, включаючи всіх людей старше 50 років і осіб з ослабленим імунітетом.

У Британії і Німеччині з вересня починають компанію ревакцинації від коронавірусу – громадянам з груп ризику будуть пропонувати зробити третє щеплення.

Повідомляється, що Британія надасть додаткові вакцини близько 32 мільйонам осіб, включаючи всіх людей старше 50 років і осіб з ослабленим імунітетом. Також будуть зроблені щеплення працівникам Національної служби охорони здоров’я і персоналу будинків для людей похилого віку. Бустерні дози будуть вводитися з 6 вересня.

Також відомо, що щеплення планують робити в більш ніж у 2000 аптек по всій країні, при цьому планується вводити 2,5 мільйона доз щотижня. Згідно зі звітом, уряд сподівається зробити третій укол всьому відповідному населенню до Різдва.

У свою чергу міністр охорони здоров’я Німеччини Йенс Шпан провів зустріч з регіональними міністрами охорони здоров’я, на якій було вирішено, що з 1 вересня літні люди та люди в групі ризику зможуть отримати третє щеплення Biontech/Pfizer або Moderna. Щеплення робитимуть незалежно від того, які вакцини були зроблені раніше.

Підкреслюється, що рішення було прийнято з метою уникнути четвертої хвилі коронавірусу і захиститися від нових штамів захворювання.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях