Десятки мігрантів увірвалися на територію Польщі з Білорусі, всіх затримали та повернули назад – 24 Новини

Десятки мігрантів увірвалися на територію Польщі з Білорусі, всіх затримали та повернули назад

З понеділка в безпосередній близькості до польського кордону перебувають від 2 до 4 тисяч осіб, які прагнуть потрапити на територію Євросоюзу.

Дві великі групи мігрантів, що складалися не менше ніж із двох десятків людей, узяли польський кордон штурмом і прорвалися на територію держави. Іноземцям вдалося прорвати паркани на околицях Кринки та Біловежі. Частину біженців прикордонники відразу ж відкинули назад, інших довелося розшукувати та затримувати.

Про це повідомляє Radio Białystok та Lublin. Як розповіла прессекретар підляського відділення прикордонної охорони Польщі Катажина Зданович, в обох випадках дійшло до силового вторгнення із руйнуванням встановленої на кордоні огорожі.

“Одна з найбільших груп намагалася перейти державний кордон у районі Біловежі. Вони мали різне обладнання та інструменти. Деяким вдалося перетнути кордон. Усіх їх було затримано”, — поінформував прапорщик прикордонної служби Міхал Токарчик.

У районі табору мігрантів поблизу прикордонного переходу, де знаходяться кілька сотень біженців, за інформацією радіостанції, ситуація спокійна. За оцінками прикордонної охорони Польщі, з понеділка в безпосередній близькості від польського кордону перебувають від 2 до 4 тисяч осіб, які прагнуть потрапити на територію Євросоюзу.

У свою чергу у Білорусі повідомили, що польські прикордонники жорстоко поводилися з людьми, били біженців. Сліди застосування фізичного насильства виявили у чотирьох чоловіків, курдів за національністю.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях