Експерти ВООЗ відвідали ринок в Ухані, де вперше було виявлено Covid-19 – 24 Новини

Експерти ВООЗ відвідали ринок в Ухані, де вперше було виявлено Covid-19

Також експерти відвідували дві лікарні в Ухані

Група експертів під керівництвом Всесвітньої організації охорони здоров’я, що досліджує походження Covid-19, відвідала в неділю ринок Хуанань, нині закритий оптовий центр морепродуктів у китайському місті Ухань, де спочатку було виявлено новий коронавірус. Про це повідомляє Reuters. 

Ринок було закрито на початку минулого року, він перебуває під цілодобовим наглядом поліції. 31 грудня 2019 року його закрили відразу. До кінця січня Ухань було заблоковано на 76 днів.

До цього експерти відвідували дві лікарні в Ухані, де було виявлено спалах коронавірусної інфекції, пише АР. Відзначається, що місія набула політичного забарвлення, оскільки Китай прагне уникнути звинувачень у передбачуваних помилках при перших виявлених випадках коронавірусу. 

Раніше ВООЗ направила до Китаю експертів для вивчення походження коронавірусу, проте офіційний Пекін довго не санкціонував їхній в’їзд до країни. Як повідомляв голова ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус, поїздку було розроблено спільно з Пекіном, і він ще раз дав зрозуміти, що ця місія є пріоритетом для ВООЗ. Після прибуття група фахівців Всесвітньої організації охорони здоров’я завершила 14-денний карантин і почала досліджувати походження коронавірусу, який став причиною пандемії Covid-19. 

Передбачається, що вірус почав поширюватися на уханьському міському ринку з продажу тварин. Передбачалося, що саме тут він перейшов від тварин до людей

Китай зараз наполягає на тому, що виявлення Covid-19 в Ухані не означає, що хвороба з’явилася саме там. Китайські представники стверджують, що цей коронавірус міг вже тоді бути і в інших країнах.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях