Фінляндія готується прийняти 10 тисяч сезонних працівників, в тому числі з України – 24 Новини

Фінляндія готується прийняти 10 тисяч сезонних працівників, в тому числі з України

У країні обіцяють дотримуватися всіх необхідних протиепідемічних заходів під час прийому іноземців

Фінляндія готується прийняти цього літа до 10 тисяч сезонних працівників, в основному з України, Росії і Таїланду, попри пандемію COVID-19. Про це повідомляє Euractiv.

Як зазначається, прийом робітників відбуватиметься, всупереч побоюванню місцевих жителів щодо можливого подальшого поширення коронавірусу. 

При цьому додається, що у зв’язку з наближенням збором врожаю в південно-західній Фінляндії попит на робочу силу зросте і досягне піка на початку сезону збору ягід в східній частині країни.

За даними Центральної спілки сільгоспвиробників і власників лісу (МТК), перші робітники вже прибули до країни, а їхня кількість буде збільшуватися до кінця червня.

Окрім цього, директор з розвитку бізнесу MTK Марко Мякі-Хакола пояснив, що працівники повинні мати довідку про наявність негативного ПЛР-тесту на коронавірус. Також після приїзду вони ще раз пройдуть перевірку і будуть відправлені для перебування на карантині вже за місцем роботи. 

Зокрема, самі ферми, що прийматимуть працівників, мають координувати свої дії з місцевими лікарнями та розробити план охорони праці, техніки безпеки на той момент, коли почнуться сезонні роботи.

Раніше повідомлялося, що у Польщі полегшать працевлаштування українців та інших іноземців. За словами міністра розвитку, праці і технологій Польщі Ярославв Говіна, в межах “Нового курсу” буде також запропоновано податковий механізм, що стимулюватиме продовження праці людей, які вже досягли пенсійного віку.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях