“Газпром” планує запустити “Північний потік-2” у 2021 році – 24 Новини

“Газпром” планує запустити “Північний потік-2” у 2021 році

Укладання ділянки газопроводу повинно бути завершене у квітні

Російська газова компанія “Газпром” розраховує ввести в експлуатацію газопровід “Північний потік-2” у 2021 році. Про це йдеться у презентації до виступу заступника начальника Департаменту імпортозаміщення технологій ПАТ “Газпром” Володимира Вавілова на заході “Використання науково-технічного потенціалу підприємств оборонно-промислового комплексу в інтересах нафтогазової галузі”, передає ТАСС. 

Зазначається, що оператор проекту будівництва “Північного потоку-2” укладає ділянку газопроводу в територіальних водах Данії. Завершити ці роботи планують у квітні 2021 року. 

Загалом з 2 460 км газопроводу укладено понад 2 300 км. За попередньою інформацією, залишилося укласти приблизно 120 км у водах Данії і понад 28 км – у водах Німеччини.

Нагадаємо, роботи за проектом “Північний потік-2” були припинені в грудні 2019 року після відмови швейцарської Allseas від укладання труб через загрозу санкції з боку США. Проте у грудні 2020 року будівництво відновилося.

У січні 2021 року в ЗМІ з’явилась інформація, що європейські компанії, які брали участь у будівництві газопроводу “Північний потік-2” можуть потрапити під нові американські санкції.

На тлі цього швейцарська страхова компанія Zurich Insurance вирішила відмовитися від участі в проєкті “Північний потік-2”. Таке ж рішення ухвалила німецька компанія Bilfinger SE.

Однак, в лютому, у водах Данії відновилося укладання труб російського газопроводу, попри санкції США. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях