Google виплатить 3,8 млн доларів у справі про дискримінацію за статевою ознакою – 24 Новини

Google виплатить 3,8 млн доларів у справі про дискримінацію за статевою ознакою

З цих грошей буде виділена сума в розмірі 1,25 мільйона доларів на коригування рівня зарплати програмних інженерів

Корпорація Google погодилася виплатити 3,8 млн доларів для врегулювання справи про дискримінацію при наймі на роботу і оплаті праці співробітників. Про це повідомляє Міністерство праці США. 

За даними відомства, в ході перевірки було встановлено, що співробітники чоловічої і жіночої статі, які займали посади програмних інженерів в декількох підрозділах компанії, отримували неоднакові зарплати. Також у міністерстві повідомили про расову та гендерну дискримінацію при працевлаштуванні.

“Під час планової оцінки відповідності управління програм дотримання федеральних контрактів Міністерства виявило нерівність в оплаті праці жінок-службовців, які займають посади інженерів з розробки програмного забезпечення на своїх підприємствах в Маунтін-В’ю, Сіетлі та Кіркленді, штат Вашингтон. Агентство також виявило відмінності в нормах прийому на роботу, які ставили в невигідне становище жінок і азіатських кандидатів на посади інженерів з розробки програмного забезпечення в офісах Google в Сан-Франциско, Саннівейл і Кіркленд”, – йдеться в повідомленні. 

В результаті сторонам вдалося досягти мирової угоди, згідно з якою Google виплатить понад 3,8 млн доларів більш ніж 5,5 тисячі нинішніх співробітників і шукачів вакансій. З цих коштів буде виділена сума в розмірі 1,25 мільйона доларів, щоб протягом наступних 5 років скорегувати рівень заробітної плати програмних інженерів у Вашингтоні, Каліфорнії і Нью-Йорку.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях