Глава ЄК закликала розширювати експорт COVID-вакцин – 24 Новини

Глава ЄК закликала розширювати експорт COVID-вакцин

Урсула фон дер Ляєн рекомендувала брати приклад з Євросоюзу, який експортує вакцини у великих масштабах.

Ті країни світу, у яких налагоджено виробництво вакцин від коронавірусу, повинні максимально розширити їхній експорт.

Про це заявила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн на прес-конференції в Порту в п’ятницю, 7 травня. ЗА ТЕМОЮ У ЄС пропонують пустити вакцинованих туристів 3 травня 2021, 13:24   “Ми запрошуємо всіх, хто бере участь в обговоренні відмови від прав інтелектуальної власності, також приєднатися до нас, щоб взяти на себе зобов’язання експортувати більшу частку того, що виробляється в їхньому регіоні”, – зазначила європолітик.  

У цьому питанні фон дер Ляєн закликала брати приклад з Євросоюзу, який “є єдиним регіоном світу, що експортує вакцини у великих масштабах”, оскільки, за її словами, близько половини COVID-вакцин європейського виробництва відправляється майже в 90 країн, у тому числі в рамках програми COVAX.  

Також чиновник перерахувала три кроки, які необхідно зробити світовій спільноті, щоб перемогти пандемію коронавірусу.   “Отже, що необхідно в короткостроковій і середньостроковій перспективі: перш за все обмін вакцинами. По-друге, експорт вакцин, які виробляються. І третє – це інвестиції в збільшення потужностей з виробництва вакцин”, – резюмувала глава ЄК.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях