Голова Єврокомісії пригрозила компанії AstraZeneca забороною експорту вакцини – 24 Новини

Голова Єврокомісії пригрозила компанії AstraZeneca забороною експорту вакцини

Це пов’язано із скороченням поставок у Європу

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що фармацевтичному концерну AstraZeneca можуть заборонити експортувати COVID-вакцину через невиконання зобов’язань щодо постачання. Про це повідомляє DW. 

“У нас є можливість заборонити запланований експорт. Ось наш меседж для AstraZeneca: спочатку ти повинен виконати контрактні зобов’язання перед Європою, перш ніж почати поставки в інші країни”, – заявила фон дер Ляєн в одному із інтерв’ю. 

За словами голови Єврокомісії, у першому кварталі 2021 року компанія доставила в Європу лише 30% обіцяного обсягу продукції.

Як зазначається, фон дер Ляєн ще 16 березня попередила про можливість ввести обмеження на експорт вакцини AstraZeneca. Через декілька днів вона заявила, що на адресу AstraZeneca направлено офіційний лист з приводу проблем з поставками COVID-вакцини.

“Ми хочемо запустити структурований процес для врегулювання спірних питань. В договорах містяться деякі неясності, і це – найкращий спосіб усунути їх”, – уточнила голова Єврокомісії. 

Нагадаємо, нещодавно Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА) опублікувало результати розслідування щодо виникнення тромбозу після застосування вакцини проти COVID-19 компанії AstraZeneca. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях