Індія через півроку відновлює експорт вакцин від COVID-19 – 24 Новини

Індія через півроку відновлює експорт вакцин від COVID-19

Глава місцевого МОЗ пообіцяв виконати всі свої зобов’язання.

Індія прийняла рішення відновити експорт вакцин від коронавірусу через півроку.

За словами Мандавії, в жовтні виробники вакцин в Індії вироблять більш як 300 мільйонів доз. Велика частина цих вакцин і раніше, буде виділятися для вакцинаційної кампанії всередині країни, проте “надлишки доз” будуть відправлені в інші країни.

“Виробництво буде і далі збільшуватися. Biological E (вакцина, розроблена у співпраці з американськими компаніями Dynavax і Baylor College of Medicine) і інші виробники також представлять свої вакцини на ринку”, – зазначив Мандавія.

Окремо глава МОЗ Індіїі зазначив, що Індія виконає свої зобов’язання перед різними країнами. “Ми допоможемо світу і за допомогою COVAX ми також виконаємо свої зобов’язання”, – сказав Мандавія журналістам.

Відзначимо, що в рамках ініціативи COVAX Україна повинна була отримати від 2,2 до 3,7 млн ​​доз вакцини AstraZeneca. При цьому на момент зупинки поставок наша країна отримала 500 тисяч доз препарату. Також Україна отримала ще 367 200 доз, але ці препарати були зроблені в Південній Кореї.

Оголошення про відновлення експорту було зроблено напередодні візиту прем’єр-міністра Нарендри Моді до Вашингтона на саміт лідерів США, Індії, Японії і Австралії. Варто нагадати, що Індія, бувши найбільшим в світі виробником вакцин, призупинила експорт в квітні, щоб задовольнити внутрішній попит через різке зростання кількості випадків коронавірусу в країні.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях