Іран обмежив інспекції МАГАТЕ на своїх ядерних об’єктах – 24 Новини

Іран обмежив інспекції МАГАТЕ на своїх ядерних об’єктах

Втім співпраця з МАГАТЕ продовжуватиметься.

Іран з 23 лютого обмежив інспекції МАГАТЕ на своїх ядерних об’єктах, заборонивши їх проведення у рамках Додаткового протоколу до Спільного всеосяжного плану дій (СВПД) 2015 року, але залишивши інспекції в рамках Угоди про гарантії з МАГАТЕ. Про це повідомило іранське державне інформагентство IRNA з посиланням на речника уряду ІРІ.

“Припинення добровільного виконання Додаткового протоколу не означає припинення співпраці з МАГАТЕ. Ця співпраця буде продовжуватися, і Ісламська Республіка Іран у своєму листі заздалегідь повідомила МАГАТЕ про усі ці питання”, – заявив речник іранського уряду Алі Рабіі.

За його словами, з 23 лютого Іран призупиняє виконання Додаткового протоколу СВПД відповідно до положень закону, прийнятого парламентом країн.

“У випадку повернення США та інших сторін до своїх зобов’язань у рамках СВПД, ми готові повернутися до виконання своїх зобов’язань”, – заявив Рабіі.

Раніше повідомлялося, що Іран готовий на переговори зі США стосовно ядерної угоди за умови, що всі сторони почнуть виконувати свої зобов’язання. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях