Іспанія, Португалія, Словенія, Кіпр і Латвія тимчасово відмовляються від використання Covid-вакцини AstraZeneca – 24 Новини

Іспанія, Португалія, Словенія, Кіпр і Латвія тимчасово відмовляються від використання Covid-вакцини AstraZeneca

Причина тимчасової відмови від використання препарату носить попереджувальний характер, і препарат може бути знову дозволений після оцінки його безпеки і ризиків

Ще п’ять країн Євросоюзу – Іспанія, Португалія, Кіпр, Словенія, і Латвія-тимчасово відмовилися від використання антикоронавірусної вакцина AstraZeneca під час імунізації населення. Про це повідомляють Reuters, Publico, In-Cyprus, а також регулятори у сфері лікарських засобів ряду країн.

Міністр охорони Здоров’я Іспанії Кароліна Діас на прес-конференції оголосила про рішення приєднатися до інших країн, які тимчасово призупинили використання вакцини AstraZeneca, передає Reuters. На такую влада Іспанії пішла у зв’язку з рідкісними, але значними випадками побічних ефектів препарату.

Національне управління з лікарських препаратів та продуктів охорони здоров’я Португалії також вирішило відкласти застосування вакцини від коронавірусу AstraZeneca, пише португальская газета Publico.

У понеділок увечері Міністерство охорони здоров’я Кіпру заявило, що призупиняє вакцинацію громадян уколами AstraZeneca в очікуванні оцінки безпеки, проведеної Комітетом з оцінки ризиків фармаконагляду EMA 18 березня, повідомляє In-Cyprus.

Міністр охорони здоров’я Словенія Янез Поклукар сказав, що країна призупиняє вакцинацію вакциною AstraZeneca до вівторка, коли має бути прийнято рішенняе Європейського агентства з лікарських засобів (EMA), передавати прес-служба уряд.

Причина тимчасової відмови від використання препарату носить попереджувальний характер. Особи, якимАни щеплення цією вакциною, будуть переведені на більш пізній термін.

В якості запобіжного заходу влади Латвії призупинили вакцинацію проти коронавірусу препаратом від англо-шведської компанії AstraZeneca на два тижні, повідомляти Державне агентство лікарських засобів цієї країни.

Нагадаємо, 15 березня стало відомо, що Німеччина, Франція та Італія призупиняють застосування вакцини AstraZeneca.

Відзначимо, спочатку через виникнення тромбів в кровоносних судинах у деяких щеплених людей кілька країн ЄС призупинили використання вакцини AstraZeneca. Це Данія, Австрія, Естонія, Литва, Люксембург, Латвія і Кіпр. Норвегія, яка не є членом ЄС, також призупинила використання вакцини AstraZeneca. До того ж у Норвегії трьох медиків госпіталізували з тромбами. Також призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca Болгарія, Таїланд і Румунія, а в Хорватії після щеплення вакциною AstraZeneca померла жінка.

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) закликало включити в список побічних ефектів від вакцини від Covid-19 виробництва AstraZeneca анафілактичні реакції і підвищену алергічну чутливість.

Однак незабаром компанія AstraZeneca заявила, що її вакцина не призводить до проблема зі згортанням крові.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях